USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg

ex. Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes, An Ihg Hotel

Rezerwacja online
2026-09-24
2026-09-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

100

Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg 5*

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Ogrzewany basen

 Prywatna plaża

Plaża

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Pole golfowe

Nurkowanie

Nurkowanie z rurką

Wędkowanie

 Spa i relaks

Centrum spa i zdrowotne

Łaźnia parowa

Masaż

Scrub do ciała

Body wrapping

Zabiegi kosmetyczne na twarz

Manicure

Pedicure

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Zaplecze konferencyjne

Centrum biznesowe


Premium Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg z widokiem na CostaBaja Resort & Spa posiada basen bez krawędzi i centrum fitness dla gości dbających o formę. Kiosk Malecon jest w około 7 km, a CostaBaja Resort & Spa jest zaledwie 1 km od ekskluzywnego hotelu.

Cerro de la Calavera znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy samochodem od tego hotelu. Do pobliskich godnych uwagi obiektów sakralnych należy La Paz Cathedral, położony 8 km od Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg.

W tym 5-gwiazdkowym obiekcie są 65 pokojów. Każdy z nich posiada klimatyzację oraz udogodnienia rozrywkowe, takie jak Wi-Fi i telewizję satelitarną. Posiadają łazienki zaopatrzone w oddzielną toaletę i prysznic. Przestrzenne otwarte łazienki wyposażone są w suszarkę do włosów i ręczniki. Z okien pokoi roztacza się widok na basen.

W hotelu serwowane jest śniadanie w restauracji. Zatrzymując się w Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg można wybrać jedną z 2 restauracji, w których można zjeść kolację. Pobliskie restauracje, w tym Steinbeck's Restaurant znajdują się w małej odległości od obiektu noclegowego.

  • Lokalne atrakcje
  • Plaża El Coromuel
    2,2 km
  • Lotniska
  • Lotnisko La Paz-Manuel Márquez de León
    20 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Przyjazny zwierzętom
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
  • Ochrona całodobowa
  • Przechowalnia bagażu
  • Prywatna plaża
  • Winda
  • Bankomat
  • Fryzjer
  • Kawiarnia
  • Czujniki dymu
  • Toaleta dla niepełnosprawnych
  • Łazienka dla niepełnosprawnych
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie

Usługi rekreacyjne

  • Ogrzewany basen
  • Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Ogród
  • Centrum spa i zdrowotne
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Pedicure
  • Manicure
  • Scrub do ciała
  • Zabiegi kosmetyczne na twarz
  • Gabinet zabiegowy
  • Body wrapping
  • Masaż
  • Centrum fitness
  • Nurkowanie
  • Nurkowanie z rurką
  • Tenis
  • Pole golfowe
  • Wędkowanie

Usługi

  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Wynajem samochodów
  • Pralnia
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Pierwszy drink za darmo
  • Centrum biznesowe
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
  • Faks/kserokopiarka

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Opieka i usługi dla dzieci
  • Gry planszowe
  • Menu dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:30
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🚗

    Gdzie mogę zostawić swój pojazd na czas pobytu w premium 5-gwiazdkowym Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg?

    Goście premium 5-gwiazdkowego Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg mogą skorzystać z parkingu.
  • 🍳

    Czy Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg oferuje śniadania?

    Tak, Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg oferuje śnidanie serwowane codziennie w restauracji.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w premium 5-gwiazdkowym Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg?

    Średnia cena pokoju w premium 5-gwiazdkowym Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg wynosi 330 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.
  • Czy premium 5-gwiazdkowy Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg zapewnia zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych?

    Tak, premium 5-gwiazdkowy Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg zapewnia dostęp dla wózków inwalidzkich, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i łazienki dla niepełnosprawnych. W przypadku szczegółowych pytań zalecamy zadzwonić z wyprzedzeniem w celu potwierdzenia.
  • Jaki rodzaj basenu oferuje ten hotel?

    Goście tego hotelu mogą cieszyć się basenem bez krawędzi z widokiem na ogród.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-24
2026-09-25

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel Indigo La Paz Puerta Cortes By Ihg, Meksyk

Carretera Pichilingue Km 7.5 Zona Industrial, La Paz, Meksyk

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteleslapazciudad.com

All rights reserved